Ticari Entegrasyon Çözümleri

 

Webtek ticari yazılımınızı internet siteniz ile bütünleştiriyor, entegre ediyor.Logo, ETA, Mikro, Trex ve buna benzer SQL tabanlı ticari yazılımlar kullanıyorsanız ve ürünlerinizin otomatik olarak sitenizde görünmesini istiyorsanız Webtek bu konuda da hazır. Siteniz, ticari yazılımınızla entegre olabilir. Ticari yazılımınızda olan ürünlerinizi otomatik olarak web sayfanızda çıkarabilir, web sayfanızdan almış olduğunuz siparişleri ETA, Logo,Mikro,Trex gibi ticari yazılımların sipariş modüllerine otomatik olarak düşürebilirsiniz. Hatta ticari sisteminizde kayıtlı olan cari hesaplarınızda web sitenizle entegre olabilir ve bu vesile ile bayilerinize özel fiyatlandırmalar yapabilir, cari hareket dökümlerini internet üzerinden bayilerinize özel sayfada yayınlayabilirsiniz.Bu şekilde telefon trafiğinden kurtulup iş yükünüzü hafifletebilir ve verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey Webtek'in Ticari Entegrasyon yazılımının sisteminize kurulması... Bu program sayesinde  ticari sisteminiz ve web sayfanız entegre halde çalışır.
Bugüne kadar yapmış olduğumuz ticari sistemlerle entegre web sayfalarında müşterilerimizden bize hep şu soru gelmekteydi. Peki ya güvenlik? Benim verilerimin güvenliği bu şekilde tehlikeye girmiyor mu?

Cevap: Endişe etmenize gerek yok. Webtek yazılımlarını tüm güvenlik önlemlerini düşünerek geliştiriyor. Bu noktada sisteminize kurulacak küçük bir entegrasyon aracı vasıtası ile verilerinizin internet ortamına taşınması sağlanıyor. Böylece ticari sisteminizin veritabanı internete açılmıyor, bu şekilde muhtemel saldırı ihtimalleri ortadan kaldırılmış oluyor. Entegrasyon konusunda sizin dilediğiniz veriler internete açılır, istemediğiniz verileriniz herhangi bir şekilde internet ortamına taşınmaz. Örneğin sadece ürünlerinizin otomatik olarak web siteniz ile entegre olmasını isteyebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış durumda... Aşağıda bir ekran görüntüsünü gördüğünüz entegrasyon aracı sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında ve sıklıkda çalışarak internet sitenizin güncel kalmasını sağlıyor. Eğer Logo,Mikro,ETA veya Trex dışında SQL tabanlı bir sistem kullanıyorsanız ve bu çözüme ihtiyacınız varsa üzülmeyin. Bize ulaşın, bu konuda size yardımcı olmaya hazırız.

 

Webtek ETA entegrasyon aracı ekran görüntüsü. Logo,Mikro,ETA ve Trex için entegrasyon aracımız hazır.

 

Daha fazla bilgi için bizimle destek@webtek.com.tr adresinden ulaşabilir ya da +90 542 250 40 42 nolu telefonları arayabilirsiniz.
For more information on Webtek contact us at destek@webtek.com.tr or call +90 542 250 40 42
© 2010 Webtek. Tüm hakları saklıdır. All rights reserved.