WEB SİTESİ - WEB TASARIMI - E-TİCARET - TİCARİ ENTEGRASYON


Internetin kullanımı ülkemizde ve dünyada her geçen artıyor. Internet doğru kullanıldığında çok ciddi getirisi olan bir pazarlama aracıdır. İşletmenizin bir web sitesi olması artık bir lüks değil bir zorunlulukdur. Eğer bir web siteniz yoksa bir an evvel bu eksiğinizi kapatmalısınız. Neden mi?

a- Eğer bir web siteniz varsa çok daha kurumsal bir duruşunuz olur ve müşterilerinizin size bakış açısı pozitif yönde değişir.

b- Arama motorlarında çıkarak ve internet üzerinden reklam vererek müşteri potansiyelinizi çok daha fazla arttırabilirsiniz.Kısacası karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Peki bir web sayfası ve web tasarımı yaptırırken neler dikkat etmeliyim? Webtekin farkı nedir? Neden Webtek 'i tercih etmeliyim?

1 - Ciddi firmalar karşılarında ciddi firmalar görmek ister. Webtek 1989 senesinden beri faaliyet gösteren ve 21 yıllık bilgi, birikim ve geçmişe sahip Feyza Eğitim Center'ın bir kuruluşu ve tescilli markasıdır. Feyza Eğitim Center bünyesinde faaliyet gösterir.

2 - Birinci maddeye istinaden Webtek ile çalışmaya başladığınız andan itibaren yalnız değilsiniz.Destek ekibimiz her konuda yanınızda olacaktır.

3 - Webtek profosyonel web tasarımcıları ile sizin tarzınızı internete taşır.Unutmayın, kötü bir tasarım kötü bir imaj demektir.

4 - Peki güzel bir web tasarım yeterli midir? Elbette hayır? Webtek sitenizi %100 Türk mühendislerinin geliştirdiği tamamen kendi yazılımı olan V5 e-Business üzerinde geliştirir. V5 yazılımı sitenizi Google un ve diğer arama motorlarının seveceği, anlayacağı tarzda üretir. Bu da arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için gerekli maddelerden biridir. Siteniz için içerikleriniz girilirken V5'in gelişmiş arama motoru özelliklerinden faydanalarak bir adım öne geçersiniz. Arama motorlarına kaydınız yapılıp, üst sıralara çıkabilmek için daha neler yapılabileceği konusunda Google optimizasyonu konusunda (SEO optimizasyonu) uzman personellerimiz sizi yönlendirmektedir.

5 - Sitenizi tamamen kendiniz güncelleyebilirsiniz. Tasarımla ilgili çalışmalar tamamlandıktan sonra Webtek size bir kullanıcı adı ve şifre verir. Bu bilgiler ile sisteminize giriş yaparak sitenizde ve içeriklerinizde istediğiniz güncellemeleri herhangi birine ihtiyaç duymadan güncelleyebilirsiniz. Klavye ve fare kullanmayı bilmeniz yeterli...Bu kadar basit...

6 - Webteki tercih ettiğinizde siteniz tamamen gelişime açıktır. Siteniz daha sonra istenilen şekilde geliştirilebilir, şirketinizin iç yapısıyla bağlantı olarak projeler geliştirilip web sayfanız ile tamamen entegre bir halde çalışması sağlanabilir.

7 - Internet üzerinden e-ticaret e başlamak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.Webtek sizi e-ticaretin kapılarını sonuna kadar açar.Hatta hangi ürün gruplarından kimler satın almış gibi analizler yapıp, müşterilerinizin ihtiyacına odaklanan SMS ve eposta kampanyaları yapabilirsiniz.

8 - Müşterilerinize siteniz üzerinden e-posta ve SMS gönderebilirsiniz.

9 - Tamamen flash ile geliştirilmiş bir site istiyorda olabilirsiniz. Yine kendinizin güncelleyebileceği tamamen flash site içinde Webtek yanınızda...

Aklınıza takılan sorularınız mı var? Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Hatta ziyaretimize gelin. Sizinle tanışmak bizim için büyük bir keyif...

 

 

 

 

Daha fazla bilgi için bizimle destek@webtek.com.tr adresinden ulaşabilir ya da +90 542 250 40 42 nolu telefonları arayabilirsiniz.
For more information on Webtek contact us at destek@webtek.com.tr or call +90 542 250 40 42
© 2010 Webtek. Tüm hakları saklıdır. All rights reserved.