Webtek'i tercih ettiğinizde sisteme entegre SMS modülümüz ile müşterilerinize çok pratik bir şekilde SMS gönderebilirsiniz. Müşterilerinizin web sitesinden gönderdiği telefon numaraları otomatik olarak sisteme kayıt edilir, başka hiçbir yazılıma ihtiyacınız olmadan direk web siteniz üzerinden müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz. Hatta sistem sizin herhangi bir müdahalenize gerek olmadan, otomatik olarak müşterilerinizin doğum gününde yada daha farklı özel günlerinde kutlama mesajları gönderebilir. Veya müşterilerinizin sizin gönderdiğiniz SMS lere gönderdikleri cevapları da dilerseniz raporlayabilirsiniz, böylece mobil pazarlama ve saha araştırması çalışması yapabilirsiniz.Örneğin verdiğimiz hizmetten memnun musunuz sorusuna müşterilerinizin gönderdiği cevapları toplayıp, elde edilen raporla müşteri memnuniyetini ölçebilirsiniz.
Webtekle hayal etmeniz yeterli...

SMS modülümüzü şimdi denemek ister misiniz? Lütfen yandaki kutuya telefon numaranızı girin ve "SMS Gönder" butonuna basın.

 

 

Zorunlu alan
Daha fazla bilgi için bizimle destek@webtek.com.tr adresinden ulaşabilir ya da +90 542 250 40 42 nolu telefonları arayabilirsiniz.
For more information on Webtek contact us at destek@webtek.com.tr or call +90 542 250 40 42
© 2010 Webtek. Tüm hakları saklıdır. All rights reserved.